DİĞER
MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI
0212 659 84 00
0553 659 84 00
HIZLI TEKLİF ALIN
UYSAL KOÇ Sigortayı kullanarak bütçenize en uygun olan teklifi saniyeler içerisinde alabilir ve sigorta için gerekli olan işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

DİĞER

Kadınlara Günübirlik Sigorta Hakkı Doğdu! 

Sistem kişinin ayda 10 günden az çalışması ve 10 günden fazla çalışması koşullarında ayrı ayrı değerlendirilip uygulamaya koyulacak. Örneğin bir ayda 10 günden az çalışan bir bayan sadece iş kazası ve meslek kazası kolundan yaralanabilecek.  

Sigorta Acentelerinin Kurumsallaşması Yasalaştı 

Acentelerin merkezlerinde en az 7 yıl sigortacılık sektöründe yer almış genel müdürler bulunacak ve bu müdürler günlü birlik verilen hizmetlerin raporunu alacak. Bunun yanı sıra 5 yıl yine bu alanda hizmet vermiş müdür yardımcısı ile en az 4 yıl yüksek öğrenim görmüş, sigortacılık alanında deneyimli personeller bu şirketlerde çalışma hakkı kazanabilecek ve kritelerlere uygun vasıftaki kişiler bu işlerle meşgul olabilecek.  

Tarım Sigortasında 2015 Yılı Uygulanacak Yeni Teminatlar 

İlk kez 31 Aralık 2014 yılında yürürlüğe giren tarım sigortasını kapsayan risklere ek olarak, 2015 yıllında da pek çok risk faktörü bu tedavülde yerini almıştır. Çiftçi, balıkçı, besici, arıcı gibi ülkemizin önemli üreticilerini kapsayan bu uygulamalardan, sadece sigortasını yaptıran, bakanlığın çiftçi kayıt sisteminde adı geçen üreticiler ve tesisler yararlanabilecektir  

Adalet Sigortası Geliyor 

Başbakan Ahmet Davutoğlu geçtiğimiz günlerde yargıda strateji planını açıkladı. Bu açıklamanın içerisinde uzun süredir üzerinde durulan sağlık sigortasına benzer bir hukuki himaye sigortanın oluşturulacağının haberi de vardı. Peki neydi bu Adalet sigortası, insanlara ne gibi faydaları vardı?